首页 / 晶体 / SWS51212D16-32.768KT
minImg
SWS51212D16-32.768KT
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SWS51212D16-32.768KT
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
用户指南
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.190" L x 0.070" W (4.90mm x 1.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Series SWS512
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz