SWT-150MM
Bertech
型号:
SWT-150MM
品牌:
Bertech
描述:
150 MM WIDE SOLDER WAVE MSK TAPE
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Masking, High Temperature, Wave Soldering
Thickness - Adhesive -
Color Beige
Backing, Carrier Crepe Paper
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0076" (7.6 mils, 0.193mm)
Series BERTECH® SWT
Length 180' (55.0m) 60 yds
Shelf Life Start -
Mfr Bertech
Temperature Range 302°F (150°C)
Package Bulk
Shelf Life -
Tape Type Masking
Adhesive Rubber
Width 5.91" (150.00mm)