Semtech Corporation
型号:
SX1250IMLTRT
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
SUB-GHZ RF FRONT END TRANSCIEVER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.538
$9.538
10
$8.73905
$87.3905
25
$7.94466
$198.6165
100
$7.150175
$715.0175
250
$6.554354
$1638.5885
500
$5.958495
$2979.2475
1000
$5.362646
$5362.646
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 22dBm |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | LoRa™ |
| Sensitivity | - |
| Type | TxRx Only |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Data Rate (Max) | - |
| Frequency | 150MHz ~ 960MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LoRaWAN |
| Base Product Number | SX1250 |