首页 / 直流转换器 / SXN15-48D05-3V3-R
minImg
SXN15-48D05-3V3-R
Artesyn Embedded Power
型号:
SXN15-48D05-3V3-R
描述:
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 15W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 3.3V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 5V
Size / Dimension 1.91" L x 1.01" W x 0.34" H (48.5mm x 25.7mm x 8.6mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 3A, 4.5A
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 33V
Series SXN15 (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 11-SMD Module
Efficiency 86%