首页 / 振荡器 / SXO21C3B271-16.000M
minImg
SXO21C3B271-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO21C3B271-16.000M
描述:
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SXO21C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz