首页 / 振荡器 / SXO21C3C171-50.000M
minImg
SXO21C3C171-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO21C3C171-50.000M
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 5934
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz