首页 / 振荡器 / SXO22C3A481-50.000M
minImg
SXO22C3A481-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO22C3A481-50.000M
描述:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 2173
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz