首页 / 振荡器 / SXO22C3C161-48.000M
minImg
SXO22C3C161-48.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO22C3C161-48.000M
描述:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 5414
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 48 MHz