首页 / 振荡器 / SXO32C3A381-125.000M
minImg
SXO32C3A381-125.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO32C3A381-125.000M
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 4995
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 125 MHz