首页 / 振荡器 / SXO53C3B171-16.000M
minImg
SXO53C3B171-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO53C3B171-16.000M
描述:
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 5719
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 16mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series SXO53C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz