Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO53C3C171-125.000M
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.71855
$17.1855
50
$1.68321
$84.1605
100
$1.589635
$158.9635
500
$1.496991
$748.4955
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Current - Supply (Max) | 50mA |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SXO53C |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency | 125 MHz |
| Package | Bulk |