首页 / 振荡器 / SXO53L3D481-148.500M
minImg
SXO53L3D481-148.500M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO53L3D481-148.500M
描述:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
库存 : 850
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SXO53L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 148.5 MHz