首页 / 振荡器 / SXO53P3A161-155.520M
minImg
SXO53P3A161-155.520M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO53P3A161-155.520M
描述:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
库存 : 177
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series SXO53P
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 155.52 MHz