首页 / 振荡器 / SXO75C3A161-48.000M
minImg
SXO75C3A161-48.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO75C3A161-48.000M
描述:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 3696
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SXO75C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 48 MHz