首页 / 振荡器 / SXO75C3B161-125.000M
minImg
SXO75C3B161-125.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO75C3B161-125.000M
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
库存 : 2933
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SXO75C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 125 MHz