首页 / 振荡器 / SXO75L3C381-125.000M
minImg
SXO75L3C381-125.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXO75L3C381-125.000M
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
库存 : 4267
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SXO75L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 125 MHz