首页 / 晶体 / SXT11412EC27-27.120M
minImg
SXT11412EC27-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT11412EC27-27.120M
描述:
CRYSTAL 27.120MHZ 12PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.12 MHz