首页 / 晶体 / SXT1148BA17-25.000M
minImg
SXT1148BA17-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT1148BA17-25.000M
描述:
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
库存 : 1385
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series SXT114
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz