首页 / 晶体 / SXT1148FD07-25.000M
minImg
SXT1148FD07-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT1148FD07-25.000M
描述:
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
库存 : 1385
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz