首页 / 晶体 / SXT1149BA27-38.400M
minImg
SXT1149BA27-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT1149BA27-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 9 PF SMD
库存 : 8880
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 38.4 MHz