首页 / 晶体 / SXT14418AA16-14.7456M
minImg
SXT14418AA16-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT14418AA16-14.7456M
描述:
CRYSTAL 14.7456M 18PF SMD
库存 : 750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz