首页 / 晶体 / SXT14418BA38-14.7456M
minImg
SXT14418BA38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT14418BA38-14.7456M
描述:
CRYSTAL 14.7456M 18PF SMD
库存 : 750
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz