首页 / 晶体 / SXT14418BB27-24.000M
minImg
SXT14418BB27-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT14418BB27-24.000M
描述:
CRYSTAL 24.000M 18PF SMD
库存 : 1000
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz