首页 / 晶体 / SXT14418EA07-14.31818M
minImg
SXT14418EA07-14.31818M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT14418EA07-14.31818M
描述:
CRYSTAL 14.31818M 18PF SMD
库存 : 1000
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch