首页 / 晶体 / SXT14420FB07-4.9152M
minImg
SXT14420FB07-4.9152M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT14420FB07-4.9152M
描述:
CRYSTAL 4.9152M 20PF SMD
库存 : 990
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 4.9152 MHz