首页 / 晶体 / SXT21411BA48-38.400M
minImg
SXT21411BA48-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21411BA48-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 11 PF SMD
库存 : 11398
用户指南
Load Capacitance 11pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 38.4 MHz