首页 / 晶体 / SXT21412DC27-40.000M
minImg
SXT21412DC27-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21412DC27-40.000M
描述:
CRYSTAL 40.000MHZ 12PF SMD
库存 : 1490
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 40 MHz