首页 / 晶体 / SXT21412FA17-26.000M
minImg
SXT21412FA17-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21412FA17-26.000M
描述:
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD
库存 : 2855
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 26 MHz