首页 / 晶体 / SXT21415DD17-18.432M
minImg
SXT21415DD17-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21415DD17-18.432M
描述:
CRYSTAL 18.432MHZ 15PF SMD
库存 : 1348
用户指南
Load Capacitance 15pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 18.432 MHz