首页 / 晶体 / SXT21417AA27-22.1184M
minImg
SXT21417AA27-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21417AA27-22.1184M
描述:
CRYSTAL 22.1184MHZ 17PF SMD
用户指南
Load Capacitance 17pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 22.1184 MHz