首页 / 晶体 / SXT21418CB07-50.000M
minImg
SXT21418CB07-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21418CB07-50.000M
描述:
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 50 MHz