首页 / 晶体 / SXT21418DD38-40.000M
minImg
SXT21418DD38-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21418DD38-40.000M
描述:
CRYSTAL 40.000MHZ 18 PF SMD
库存 : 1485
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 40 MHz