首页 / 晶体 / SXT21418EA16-16.000M
minImg
SXT21418EA16-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21418EA16-16.000M
描述:
CRYSTAL 16.000MHZ 18 PF SMD
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz