首页 / 晶体 / SXT21419CB16-32.000M
minImg
SXT21419CB16-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21419CB16-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000MHZ 19 PF SMD
库存 : 3638
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz