首页 / 晶体 / SXT21420CB16-37.400M
minImg
SXT21420CB16-37.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21420CB16-37.400M
描述:
CRYSTAL 37.400MHZ 20PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 37.4 MHz