首页 / 晶体 / SXT2147AA07-20.000M
minImg
SXT2147AA07-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2147AA07-20.000M
描述:
CRYSTAL 20.000MHZ 7 PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 20 MHz