首页 / 晶体 / SXT2147BA38-38.400M
minImg
SXT2147BA38-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2147BA38-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 7 PF SMD
库存 : 2959
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 38.4 MHz