首页 / 晶体 / SXT2148FB07-25.000M
minImg
SXT2148FB07-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2148FB07-25.000M
描述:
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
库存 : 1001
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz