首页 / 晶体 / SXT2149BB16-27.120M
minImg
SXT2149BB16-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2149BB16-27.120M
描述:
CRYSTAL 27.120MHZ 9 PF SMD
库存 : 6546
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.12 MHz