首页 / 晶体 / SXT22410AA27-48.000M
minImg
SXT22410AA27-48.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22410AA27-48.000M
描述:
CRYSTAL 48.000MHZ 10 PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz