首页 / 晶体 / SXT22412CC16-26.000M
minImg
SXT22412CC16-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22412CC16-26.000M
描述:
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD
库存 : 815
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 26 MHz