首页 / 晶体 / SXT22412EC27-30.000M
minImg
SXT22412EC27-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22412EC27-30.000M
描述:
CRYSTAL 30.000MHZ 12PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz