首页 / 晶体 / SXT22413DC16-22.1184M
minImg
SXT22413DC16-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22413DC16-22.1184M
描述:
CRYSTAL 22.1184MHZ 13PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 13pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 22.1184 MHz