首页 / 晶体 / SXT22416AA38-14.7456M
minImg
SXT22416AA38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22416AA38-14.7456M
描述:
CRYSTAL 14.7456MHZ 16PF SMD
库存 : 1390
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz