首页 / 晶体 / SXT22417ED17-14.31818M
minImg
SXT22417ED17-14.31818M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22417ED17-14.31818M
描述:
CRYSTAL 14.31818MHZ 17PF SMD
用户指南
Load Capacitance 17pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms