首页 / 晶体 / SXT22418FD16-16.000M
minImg
SXT22418FD16-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22418FD16-16.000M
描述:
CRYSTAL 16.000MHZ 18 PF SMD
库存 : 14812
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz