首页 / 晶体 / SXT22419DB38-12.000M
minImg
SXT22419DB38-12.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22419DB38-12.000M
描述:
CRYSTAL 12.000MHZ 19 PF SMD
库存 : 16272
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz