首页 / 晶体 / SXT22421DB07-12.288M
minImg
SXT22421DB07-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22421DB07-12.288M
描述:
CRYSTAL 12.288MHZ 21PF SMD
库存 : 2850
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 21pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz