首页 / 晶体 / SXT2249BA07-27.120M
minImg
SXT2249BA07-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2249BA07-27.120M
描述:
CRYSTAL 27.120MHZ 9 PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.12 MHz