首页 / 晶体 / SXT32411BB07-26.000M
minImg
SXT32411BB07-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32411BB07-26.000M
描述:
CRYSTAL 26.000MHZ 11 PF SMD
库存 : 2443
用户指南
Load Capacitance 11pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 26 MHz